Skip to content

کدام بانک کانادا را انتخاب می کنید ؟ (TD Bank و Cricket Canada )

گروه TD Bank و Cricket Canada حمایت مالی جدیدی را اعلام کردند

کدام بانک کانادا را انتخاب کنید ؟ (TD Bank و Cricket Canada )

TD will be the official bank of Cricket Canada’s national teams and help support Cricket Canada as it works to build Canada's vibrant cricket-loving community.

برای حمایت از رشد و توسعه کریکت در سراسر کانادا، گروه بانک TD کانادا و کریکت کانادا قرارداد حمایت مالی جدیدی را اعلام کرده‌اند.

از طریق این حمایت مالی، بانک TD به عنوان بانک رسمی تیم‌های ملی کریکت کانادا عمل خواهد کرد و به حمایت از کریکت کانادا کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش از علاقه‌مندان به کریکت را در کانادا ایجاد کند. این حمایت مالی به کریکت کانادا کمک می‌کند تا برنامه‌های توسعه پایه را گسترش دهد و دسترسی به تیم‌های ملی و بازیکنان را برای هواداران و علاقه‌مندان جوان بهبود بخشد.

                                                                            چه کسانی واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستند؟

چرا کریکت در کانادا اینقدر محبوب شده است؟

طبق گزارش سال 2022 CulturalIQ، رشد کریکت در سراسر کانادا تا حد زیادی می‌تواند به مهاجرت به کانادا که یکی از کشورهای بازی کریکت در دنیا است، نسبت داده شود.

CulturalIQ به‌ویژه با توجه به آنچه که گزارش آن را «هواداران آسیای جنوبی، با توجه به رشد مهاجرانی که به کانادا می‌آیند» می‌خواند، می‌گوید که بیش از یک چهارم (۲۸ درصد) از پاسخ‌دهندگان نظرسنجی خود را به‌عنوان سوپر طرفداران این ورزش معرفی کرده‌اند.

بانک کانادا

چگونه TD به حمایت از رشد کریکت در سراسر کانادا کمک می‌کند؟

با افزایش محبوبیت کریکت در سراسر کانادا، حمایت مالی بانک TD از کریکت کانادا به رشد این ورزش از طریق چندین طرح جدید مشارکت اجتماعی کمک خواهد کرد. همچنین با تمرکز کریکت کانادا بر توانمندسازی جوامع و تقویت فراگیری از طریق ورزش، این سازمان امیدوار است که جامعه کنونی علاقه‌مندان به کریکت را گسترش دهد و همزمان از طرفداران جدید استقبال کند.

ابتکارات کریکت کانادا بر دو هدف اصلی متمرکز خواهد بود:

  • تقویت برنامه‌های توسعه پایه کریکت در سراسر کانادا
  • بهبود دسترسی، محبوبیت و تعامل این ورزش در بین بازیکنان، طرفداران جوان و علاقه‌مندان قدیمی کریکت از طریق همکاری با بانک TD کانادا

این حمایت مالی تنها یک کمک مالی نیست، بلکه بانک TD کانادا در این زمینه مسئولیت بزرگی را بر عهده گرفته است. این یک گام مهم دیگر به جلو برای سازمان ما و کل جامعه کریکت در کانادا است. با حمایت بانک TD، ما به توانایی خود در بهبود تجربه کریکت برای تیم‌های ملی و بازیکنانمان اطمینان داریم.

چگونه TD از طریق این حمایت مالی با کریکت کانادا همکاری می‌کند؟

در این حمایت مالی، لوگوی بانک TD کانادا بر روی کیت‌های رسمی و تجهیزات تمرینی تیم‌های ملی کانادا، از جمله کیت‌های سفارشی جدید طراحی شده برای اولین حضور تیم مردان کانادا در جام جهانی ICC T20 2024، نمایش داده خواهد شد. در سال 2025، بانک TD کانادا همچنین حامی رسمی تیم زنان کریکت کانادا خواهد بود.

بانک کانادا

چه چیزی در انتظار کریکت کانادا است؟

طبق گزارش کریکت کانادا، سال 2024 به نظر می‌رسد سال مهمی برای کریکت در این کشور باشد. تیم مردان پس از حضور تاریخی خود در جام جهانی ICC T20 2024، برنامه شلوغی پیش رو دارد. این تیم در حال حاضر با رتبه 23 در T20Is و 15 در ODI در رتبه‌بندی ICC، خود را برای چندین تورنمنت بین‌المللی آماده می‌کند. در سوپرلیگ ODI CWC، که مسیر مقدماتی برای جام جهانی 50 اوره است، تیم کانادا همچنان شکست‌ناپذیر باقی مانده و قصد دارد با انجام مسابقات بیشتر این روند را حفظ کند. علاوه بر این، کریکت بین‌المللی اواخر امسال به سواحل کانادا بازخواهد گشت که این نیز یکی از ویژگی‌های برجسته این ورزش در کشور است.

برخی از رویدادهای دیگر که برای آگوست و سپتامبر برنامه‌ریزی شده‌اند، شامل مسابقات با چهار تیم کریکت زیر است:

  • هلند
  • نپال
  • عمان
  • ایالات متحده آمریکا

چرا بانک TD کانادا را انتخاب کنیم؟

بانک TD کانادا بیش از 150 سال سابقه پرافتخار در ارائه راه‌حل‌های مالی به کانادایی‌ها دارد. TD همچنین یک قرن تجربه را به ارمغان می‌آورد که به تازه‌واردان کمک می‌کند تا در چالش‌های منحصر به فرد سیستم بانکی کانادا راه‌یابی کنند.

بانک TD کانادا با بیش از هزار شعبه، شهرت عالی در خدمات مالی و توانایی ارائه خدمات به بیش از 80 زبان مختلف، به یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین بانک‌ها در کانادا تبدیل شده است و اکنون به 16 میلیون کانادایی خدمات ارائه می‌دهد.

TD پشتیبانی آنلاین و منابع مورد علاقه افراد تازه‌وارد را در موضوعاتی مانند اصول بانکداری، مهاجرت به کانادا، موارد ضروری امتیاز اعتباری و موارد دیگر ارائه می‌دهد. TD ساعات بیشتری برای راحتی شما باز است و هزاران دستگاه خودپرداز در سراسر کانادا دارد تا به شما کمک کند نیازهای بانکی روزمره خود را به سرعت و به راحتی برطرف کنید.

بانک کانادا

آماده برای بانک TD کانادا هستید؟

یک قرار ملاقات رزرو کنید تا با یکی از همکاران بانکداری شخصی TD بانک کانادا در مورد بسته بانکی TD New to Canada صحبت کنید. می‌توانید فوراً به صورت آنلاین رزرو کنید یا از وب‌سایت TD بانک کانادا برای کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنید.

درباره کریکت کانادا

کریکت کانادا نهاد رسمی حاکم بر ورزش کریکت در کانادا است که بر توسعه و ترویج بازی در همه سطوح نظارت می‌کند. با تمرکز بر فراگیری و برتری، کریکت کانادا به پرورش یک جامعه پرجنب‌وجوش کریکت و دستیابی به موفقیت در صحنه بین‌المللی اختصاص دارد. کریکت کانادا توسط شورای بین‌المللی کریکت، دولت کانادا و کمیته المپیک کانادا به رسمیت شناخته شده است.

.

منبع : www.cicnews.com
edited new pic موسسه مهاجرتی رستاگستر دادور
محمدرضا حدیدی مدیریت موسسه مهاجرتی رستاگستر

محمدرضا حدیدی دانش آموخته حقوق بین‌الملل و فارغ التحصیل مهاجرت از تورنتو کانادا و مدیر عامل موسسه رستاگستر دادور آماده ارایه بهترین روند های مهاجرتی با کمترین ریسک ممکن می باشد

مشاوره رایگان مهاجرتی

برای مشاوره رایگان با کلیک بر روی دکمه فرم مشاوره ، فرم را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

فرم مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا

جهت انتقال به صفحه و تکمیل فرم روی دکمه زیر کلیک نمایید
فرم مشاوره رایگان

مشاوره اقامت دائم کانادا

برای مشاوره اخذ اقامت دائم کانادا، فرم مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

فرم مشاوره اقامت دائم کانادا

جهت انتقال به صفحه و تکمیل فرم روی دکمه زیر کلیک نمایید
فرم اقامت دائم

مشاوره اقامت موقت کانادا

برای مشاوره اخذ اقامت موقت کانادا، فرم مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

فرم مشاوره اقامت موقت کانادا

جهت انتقال به صفحه و تکمیل فرم روی دکمه زیر کلیک نمایید
فرم اقامت دائم

پربازدیدترین اخبار مهاجرتی