روشهای خرید سیم کارت و اینترنت در کانادا

 

روشهای خرید سیم کارت و اینترنت در کانادا

 

خرید سیم کارت با قرارداد

در این روش با عقد قرارداد با شرکت ارائه دهنده خدمات سیم کارت و اینترنت در کانادا ، معمولا یک گوشی همراه در اختیار شما قرارداده شده و مبلغی به عنوان بیعانه از شما گرفته می شود. هزینه استفاده از تلفن بصورت ماهیانه محاسبه و از شما دریافت خواهد شد. هزینه گوشی بسیار کمتر از هزینه اصلی آن بوده و در واقع روی هزینه ماهیانه شما سرشکن می شود.

خرید سیم کارت بدون قرارداد

در این حالت بدون نیاز به انعقاد قرارداد و پرداخت بیعانه، یک سیم کارت به شما داده می شود و می توانید از گوشی خود استفاده کنید.

خرید سیم کارت روش پیش پرداخت

در این روش به ازای مدت استفاده از گوشی، از اعتبار اولیه شما کاسته می شود. بدیهی است که برای تمدید مدت استفاده، باید کارت خود را مجدداً شارژ کنید.

در کانادا شرکت های مختلفی برای ارائه سرویس اینترنت وجود دارند که ضمن رقابت با یکدیگر سرویس های متنوعی را ارائه می دهند. همه شرکتهای ارائه کننده سیم کارت و اینترنت در کانادا دارای پلن های مختلفی هستند که متقاضیان می توانند با توجه به نیازهای خود بهترین پلن را برای خود انتخاب نمایند.پلن های سیم کارت های کانادا بهمراه گوشی موبایل ،تلفن ثابت و شبکه های تلویزیونی ارائه می گردد که متقاضیان می توانند این خدمات را نیز در صورت نیاز انتخاب نمایند. تلفن ثابت معمولا” بر روی بستر اینترنت ارائه شده ومتقاضیان می توانند در صورت جابجایی شماره خود را حفظ نمایند.

شرکت های ارائه دهنده سیم کارت و اینترنت در کانادا

Bell Mobility وب سایت www.bell.ca

Rogers Wireless وب سایت www.rogers.com

TELUS Mobility وب سایت www.telusmobility.com

Videotron Mobile وب سایت www.videotron.com

Fido Solutions وب سایت www.fido.ca

Komodo Mobile وب سایت www.koodomobile.com

Public Mobile وب سایت www.publicmobile.ca

Virgin Mobile وب سایت www.virginmobile.ca

Chart وب سایت www.chatrwireless.com

 

Recommended Posts