مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزنس

خرید بیزنس در کانادا امروزه یکی از محبوب ترین روش های اخذ اقامت در کانادا برای سرمایه گذاران خارجی است. سرمایه گذارانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می توانند یک بیزنس آماده را در کشور کانادا خریداری نمایند و از این روش اقامت کانادا را اخذ نمایند یا به عبارتی دیگر به ویزای موقت کار دست پیدا کنند.

و پس از اخذ اقامت موقت در کمتر از یک سال می توانند جهت دریافت اقامت دائم از طریق برنامه های استانی و یا دیگر روش ها اقدام کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس می‌بایست دارای یک برنامه کاری مشخص و مناسب باشد تا منجر به موفقیت در آن کسب و کار گردد.

شرایط لازم در خرید بیزنس

سرمایه گذار خارجی باید مدیر مورد تأئیدی باشد که بتواند اثبات کند که توانایی کار کردن در کانادا را دارد.

متقاضی جهت اقامت در کانادا بایستی تمکن مالی خود را جهت خرید بیزنس و گذران زندگی اثبات کند.

مهارت کافی زبانی (حداقل آیلتس ۵ تا ۶) جهت راه اندازی و مدیریت پروژه را داشته باشد.

مزایای خرید بیزنس در کانادا

یکی از مزایایی که خرید بیزنس در این کشوردارد این است که متقاضیان در این روش می توانند خیلی سریع تر از سایر روش ها به کشور کانادا مهاجرت کنند چرا که موقعیت های سرمایه گذاری در برنامه های مهاجرتی این کشور محدود است و خرید بیزنس فرصت مناسب تری برای سرمایه گذاران خارجی به وجود آورده است.

یکی دیگر از مزایای این روش این است که متقاضی می‌تواند شخصا محل کار و زندگی خود را انتخاب کند.

مدت زمان صدور مجوز و ویزای کار

انجام امور مهاجرتی زمانبر است و متقاضی باید زمانی را صبر کند تا امور مربوطه به اخذ اقامت انجام گردد.

زمانی که متقاضی یک بیزینس را انتخاب می‌کند زمانی بین ۲ تا ۳ ماه برای دریافت مجوز ، لازم است! سپس یک بازه زمانی ۲ تا ۳ ماهه دیگر برای دریافت ویزای کار موقت نیز نیاز است.

Recommended Posts