Skip to content

چگونه نمره آیلتس خود را افزایش دهیم؟

چگونه نمره آیلتس خود را افزایش دهیم؟

چگونه نمره آیلتس خود را افزایش دهیم؟

A woman is with an examiner from the IELTS test.

در این مقاله، آنچه در روز آزمون شما در انتظار شماست را کشف خواهید کرد. از تفکیک بخش تا زمان‌بندی، اطلاعاتی را برای برتری کسب کنید و با اطمینان به امتیاز دلخواه خود برسید.

چگونه نمره آیلتس خود را بهبود دهیم؟

کسب نتیجه چشمگیر در آزمون آیلتس برای افرادی که قصد اقامت دائم در کانادا را دارند بسیار مهم است. نمره آیلتس عالی با توجه به شهرت خود به عنوان یک آزمون پیشرو مهارت انگلیسی در سطح جهانی که توسط موسسات دانشگاهی و دولت ها برای فرآیندهای مهاجرت به رسمیت شناخته شده است، نمره آیلتس عالی می تواند به طور قابل توجهی شانس شما را افزایش دهد.

ما در هر جنبه از تست آیلتس، شما را به دانش و استراتژی های مورد نیاز برای دستیابی به بهترین امتیاز نمره آیلتس و باز کردن فرصت های هیجان انگیز مجهز می کنیم. . با درک آنچه باید در روز آزمون انتظار داشته باشید و به کارگیری استراتژی‌های موثر تست‌زنی، می‌توانید با اطمینان به امتحان نزدیک شوید.

 

چه کسانی واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستند؟

نمره آیلتس

مواد آماده سازی توصیه شده برای افزایش نمره آیلتس شما

آمادگی برای دستیابی به نمره آیلتس هدف شما کلیدی است. استفاده از طیف متنوعی از مواد آموزشی با کیفیت بالا می تواند مهارت های زبان انگلیسی شما را به طور قابل توجهی افزایش دهد و اعتماد به نفس شما را در روز آزمون افزایش دهد.

در اینجا چند منبع توصیه شده برای کمک به آمادگی نمره آیلتس شما آورده شده است:

نمره آیلتس آماده

این یک پلتفرم مناسب برای شما برای کاوش در طیف گسترده ای از منابع مطالعه از جمله آزمون های آزمایشی، نکات آیلتس، و تمرین های تمرینی طراحی شده است. شما دو گزینه دارید:

IELTS Ready Premium: این منبعی رایگان و نامحدود است که پس از رزرو امتحان با ما می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. در این تمرین، آموزش، مدل‌های پرسش و پاسخ، توصیه‌های کارشناسان و موارد دیگر را خواهید یافت.

عضو آماده آیلتس: این ابزار عالی است اگر هنوز نمی‌دانید چه زمانی امتحان خود را رزرو کنید، زیرا هر لحظه در دسترس است. اطلاعاتی در مورد قالب آزمون و امتیازدهی، فیلم های آماده سازی و آزمون های شبیه سازی پیدا خواهید کرد.

مشاوره شخصی برای نمره آیلتس

با کارشناسان آزمون از طریق مشاوره شخصی آیلتس میتوانید به منابع وسیعی برای شرکت در آزمون آیلتس و افزایش نمره آیلتس خود دست یابید. از توجه کاملاً شخصی، ارزیابی سطح، و برنامه‌ها و مواد مطالعه سفارشی‌شده بهره ببرید. همچنین تماس‌های منظمی دریافت خواهید کرد تا پیشرفت خود را بررسی کنید، به وبینارهایی با مشاوره برای کسب امتیاز مورد انتظار دسترسی داشته باشید، و در زمینه‌های بهبود خود کار کنید.

دوره های آمادگی آیلتس

ثبت نام در دوره های آمادگی آیلتس ارائه شده توسط شورای بریتانیا آنچنان که فکر میکنید دشوار نیست. آنها آموزش های ساختاریافته، بازخورد شخصی، و راهنمایی های تخصصی خود را ارائه می دهند تا به شما کمک کنند تا دانش انگلیسی خود را تازه کنید و در امتحان عالی باشید و به نمره آیلتس مورد نظر خود دست یابید.

نمره آیلتس

تست‌ها را تمرین کنید

از آزمون های تمرینی آیلتس استفاده کنید. این منابع به شما این امکان را می دهند که پیشرفت خود را ارزیابی کنید، نقاط قوت و ضعف را شناسایی کنید و به زمان بندی و قالب امتحان عادت کنید.

توصیه هایی برای استفاده بهینه از زمان

• ذهنیت مثبت خود را حفظ کنید و تحت فشار آرام بمانید. تکنیک‌های آرام‌سازی مانند تنفس عمیق یا تجسم برای مدیریت هر گونه اضطراب یا عصبی بودن را تمرین کنید. به هر بخش از امتحان با اطمینان از آمادگی و توانایی های خود نزدیک شوید.

• به الزامات و دستورالعمل‌های تکلیف در بخش‌های نوشتاری و گفتاری امتحان بسیار توجه کنید. پاسخ دادن مستقیم به درخواستها و پرداختن به تمام جنبه های وظایف را تمرین کنید. از خارج شدن از موضوع یا ارائه اطلاعات نامربوط خودداری کنید، زیرا این امر می تواند بر امتیاز شما تأثیر منفی بگذارد.

• با یادگیری منظم کلمات و عبارات جدید، دایره لغات خود را گسترش دهید. از فلش کارت ها، فهرست ها و منابع آنلاین برای مطالعه و حفظ کلمات در متن استفاده کنید.

• مهارت های گوش دادن خود را با درگیر شدن فعالانه با انگلیسی گفتاری آموزش دهید. گوش دادن به لهجه های مختلف و سرعت های گفتاری متفاوت را تمرین کنید تا برای تنوع صداهایی که ممکن است در امتحان با آنها روبرو شوید آماده شوید. هنگام گوش دادن به موارد ضبط شده یادداشت بردارید تا توانایی خود را در گرفتن اطلاعات مهم بهبود بخشد.

• تا حد امکان زبان انگلیسی را احاطه کنید. فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را تماشا کنید، به موسیقی و پادکست گوش دهید و کتاب، روزنامه و مجلات بخوانید. غرق شدن در زبان به بهبود مهارت های شنیداری، خواندن و واژگان شما کمک می کند.

• اهداف مشخص و قابل دستیابی را برای آمادگی نمره آیلتس خود تعیین کنید. نمره هدف خود را برای هر بخش از امتحان تعیین کنید و یک برنامه مطالعاتی ایجاد کنید که نشان دهد چگونه برای دستیابی به آن نمرات کار خواهید کرد. داشتن اهداف روشن شما را در تمام مراحل آماده سازی متمرکز و با انگیزه نگه می دارد.

در آزمون آیلتس چه انتظاری باید داشت؟

هنگامی که برای شرکت در آزمون آیلتس آماده می‌شوید، دانستن اینکه چه انتظاری دارید می‌تواند به کاهش اضطراب کمک کند و اطمینان حاصل کند که برای این تجربه کاملاً آماده هستید.

آزمون نمره آیلتس از چهار بخش تشکیل شده است: شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن. هر کدام مهارت‌های زبانی مختلف، از جمله شنیدن و درک مطلب، مهارت نوشتن، و ارتباط شفاهی را ارزیابی می‌کنند.

مدت کل آزمون تقریباً 2 ساعت و 45 دقیقه است. بخش‌های گوش دادن، خواندن و نوشتن به‌طور متوالی و بدون وقفه انجام می‌شوند، در حالی که بخش گفتاری ممکن است در همان روز یا در عرض یک هفته از بخش‌های دیگر برنامه‌ریزی شود.

گوش دادن– به موارد ضبط‌شده گوش می‌دهید و به مجموعه‌ای از سؤالات چندگزینه‌ای، منطبق، و پاسخ کوتاه پاسخ می‌دهید.

– موارد ضبط شده ممکن است شامل مکالمه، مونولوگ، و بحث در مورد موضوعات مختلف باشد.

خواندن– این شامل سه قسمت طولانی با انواع سؤالات است.

– شما باید توانایی خود را در درک ایده های اصلی، شناسایی جزئیات خاص و استنتاج اطلاعات از متن نشان دهید.

نوشتن– شما باید دو کار را تکمیل کنید. وظیفه 1 شامل توصیف اطلاعات بصری است، در حالی که وظیفه 2 از شما می خواهد که مقاله ای بنویسید که در مورد یک موضوع خاص بحث می کند.

– هر دو کار توانایی شما را در سازماندهی ایده ها، استفاده از واژگان و دستور زبان مناسب و بیان افکارتان ارزیابی می کنند.

صحبت کردن– این بخش مصاحبه حضوری با یک ممتحن معتبر آیلتس است.

– به سه قسمت تقسیم می شود. از شما سؤالاتی در مورد موضوعات آشنا پرسیده می‌شود، نظرات خود را بیان می‌کنید، مثال‌هایی ارائه می‌کنید و با ممتحن وارد بحث می‌شوید.

با آشنایی با فرمت آزمون، زمان بندی و انتظارات هر بخش، می توانید با اطمینان به آزمون آیلتس نزدیک شوید و شانس خود را برای دستیابی به نمره دلخواه خود به حداکثر برسانید.

نمره آیلتس

امتیاز نمره آیلتس: ساده کردن روند ثبت نام شما

ثبت نام در آزمون آیلتس گام اولیه برای نشان دادن مهارت انگلیسی شما است. برای اینکه فرآیند ثبت نام را به راحتی طی کنید و تاریخ آزمون مورد نظر خود را ایمن کنید، این مراحل ضروری را دنبال کنید:

  • تعیین این که باید در کدام آزمون آیلتس شرکت کنید. ماژول آکادمیک معمولاً برای کسانی است که متقاضی تحصیل در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد هستند، در حالی که آموزش عمومی برای اهداف مهاجرت یا ثبت نام حرفه ای مناسب است.
  • یک مرکز آزمون آیلتس. از وب سایت رسمی شورای بریتانیایی آیلتس کانادا ielts.ca دیدن کنید.
  • می توانید بین آیلتس روی کامپیوتر یا کاغذ یکی را انتخاب کنید. در مرحله بعد می توانید تاریخ و زمان آزمون را انتخاب کنید. پس از ارسال فرم ثبت نام، از شما خواسته می شود که هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنید. برای نهایی کردن ثبت نام، پرداخت را تأیید کنید.
  • پس از ثبت نام و پرداخت موفقیت آمیز، یک ایمیل تأیید حاوی جزئیات مهمی مانند تاریخ، زمان و محل آزمون شما دریافت خواهید کرد. این تأییدیه را ایمن نگه دارید زیرا در روز آزمون به آن نیاز خواهید داشت.
  • با تکمیل ثبت نام، زمان کافی را به برای امتحان با استفاده از مواد و منابع آموزشی مرتبط آماده شوید. با قالب آزمون آشنا شوید، نمونه سوالات را تمرین کنید و مهارت های زبان انگلیسی خود را توسعه دهید.

با دنبال کردن دقیق این مراحل، می‌توانید فرآیند ثبت نام آیلتس را به‌طور مؤثر طی کنید و سفر خود را به سمت دستیابی به نمره آیلتس دلخواه خود آغاز کنید.

نمره آیلتس

 

منبع : www.cicnews.com
edited new pic موسسه مهاجرتی رستاگستر دادور
محمدرضا حدیدی مدیریت موسسه مهاجرتی رستاگستر

محمدرضا حدیدی دانش آموخته حقوق بین‌الملل و فارغ التحصیل مهاجرت از تورنتو کانادا و مدیر عامل موسسه رستاگستر دادور آماده ارایه بهترین روند های مهاجرتی با کمترین ریسک ممکن می باشد

برچسب ها : مجلس بریتانیا

مشاوره رایگان مهاجرتی

برای مشاوره رایگان با کلیک بر روی دکمه فرم مشاوره ، فرم را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

فرم مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا

جهت انتقال به صفحه و تکمیل فرم روی دکمه زیر کلیک نمایید
فرم مشاوره رایگان

مشاوره اقامت دائم کانادا

برای مشاوره اخذ اقامت دائم کانادا، فرم مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

فرم مشاوره اقامت دائم کانادا

جهت انتقال به صفحه و تکمیل فرم روی دکمه زیر کلیک نمایید
فرم اقامت دائم

مشاوره اقامت موقت کانادا

برای مشاوره اخذ اقامت موقت کانادا، فرم مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

فرم مشاوره اقامت موقت کانادا

جهت انتقال به صفحه و تکمیل فرم روی دکمه زیر کلیک نمایید
فرم اقامت دائم

پربازدیدترین اخبار مهاجرتی