ویزای توریستی استرالیا

کشور استرالیا هر ساله پذیرای توریست از سراسر دنیا می باشد و همیشه جزو پربازدید ترین کشور های جهان است. به همین دلیل ویزای توریستی استرالیا مورد استقبال بسیاری از گردشگران واقع شده است.این کشور به خاطر پیشرفت روزافزون خود جزو کشورهای به روز و مدرن دنیا قرار دارد.اخذ ویزای استرالیا و دریافت ویزای توریستی استرالیا برای گردشگران علاقه مند به سفر در کشوری زیبا مثل استرالیا مورد اهمیت است.

ویزای توریستی استرالیا این امکان را به شما می دهد که دوستان و خانواده ی خود را در این کشور ملاقت کرده و به عنوان یک توریست فعالیت هایی بجز کار و معالجات پزشکی را انجام دهید. این ویزای توریستی استرالیا به گردشگر اجازه ی کار نمی دهد و او فقط قادر است در دوره های آموزشی با طول سه ماه شرکت کند.در صورتیکه فرد قصد تحصیل داشته باشد باید جهت اخذ ویزای استرالیا اقدام نماید.

پدر یا مادری که فرزند با اقامت دایم در استرالیا دارد میتواند ویزای توریستی با بیش از دوازده ماه دریافت نماید که بسته به شرایط مدت این ویزا به پنج سال نیز میرسد. نکته ای که وجود دارد این است که ویزا را نمیتوان تمدید کرد و بعد منقضی شدن دوباره برای دریافت ویزا باید اقدام شود.

شرایط مورد نیاز:

فیش حقوقی و مدارک مربوط به حساب بانکی وپرینت حسابها

سند خانه به اسم متقاضی

مدارک شغلی مناسب

داشتن دعوتنامه ی اقوام نزدیک و سابقه ی سفر

مدت زمان پروسه: ۷۵% از متقاضیان ۱۷ روزه، ۹۰% از متقاضیان ۲۸ روزه با اینحال، تجربه ثابت کرده است که مدت پاسخگویی زمانی که از طریق آنلاین اقدام می شود، می تواند کاهش یابد.

مدارک مورد نیاز: مدارک هویتی (شناسنامه، سند ازدواج و پاسپورت)

اصل پاسپورت امضاء شده جدید با حداقل ۱ سال اعتبار و نیز پاسپورت های قدیمی که در آنها ویزا درج شده

یک قطعه عکس ۵/۳ × ۵/۴ رنگی زمینه روشن (پرسنلی)

ترجمه شناسنامه و ترجمه کارت ملی

ترجمه سند ازدواج

کارت پایان خدمت و یا معافیت آقایان مدارک ملکی

سند ساختمان، باغ یا زمین که به نام متقاضی باشد. مدارک شغلی (پروانه فعالیت، جواز کسب، فیش حقوقی و ….) مدارک دعوت کننده (دعوت نامه، اجاره نامه یا سند منزل محل سکونت،گواهی اشتغال به کار و ….) مدارک بانکی

نامه تمکن مالی از بانک به زبان انگلیسی ممهور به مهر امور بین الملل بانک به همراه گردش ۶ ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد.

گواهی سپرده بلند مدت

سپرده حساب ارزی

سند ماشین و اجاره نامه ملکی